• Begin
  • 28 maart 2023
  • 09:30 uur
  • |
  • Einde
  • 29 maart 2023
  • 13:15 uur
  • |
  • Locatie
  • Hotel Bilderberg, Oosterbeek
  • |
  • Meer informatie

Food Impactors Summit

Op de 2e Food Impactors Summit zal Alliantie Voeding in de Zorg spreken over de beweging die in gang gezet is om het voedingsaanbod in ziekenhuizen en zorginstellingen gezonder te maken. Projectcoördinator Leonie Horne, die in 2022 gekozen tot een van de meest succesvolle impactmakers in de voedingsbranche, vertelt over ons programma Goede Zorg Proef Je.

Food Impactors Summit

De bedoeling van de Food Impactors Summit is om als leiders in de food service, food retail en als jonge, enthousiaste impactmakers echt samen in beweging te komen. En om de samenwerking in de hele keten te bevorderen, van boer tot bord. Daarom is er veel gelegenheid tot netwerken, leren en inspiratie, met sprekers als Joris Luyendijk en prinses Laurentien.

Leonie Horne is in 2022 verkozen tot één van de meest succesvolle jonge impactmakers in de voedingsbranche, met haar coördinatie van ons landelijke programma Goede Zorg Proef Je. Hierin werken 57 ziekenhuizen en 30 zorgorganisaties aan een gezonder en passend voedingsaanbod. Zij vertelt over hoe Goede Zorg Proef Je is gegroeid en hoe we met elkaar en met stakeholders werken aan de uitdagingen en de realisatie de ambities van het Nationaal Preventieakkoord voor een gezonder Nederland.

Meer weten over Goede Zorg Proef Je